Překyselení žaludku

Prosím mám tenhle problém od listopadu roku 2015 mě trápí překyselení žaludku lítá my to nahoru a dolů, byl jsem s tím u doktora a ten my nejdřív na to napsal helicid, pak antibijotika protože my bylo stále huř a pak omeprazol byl jsem na sonu břicha a negativní byl jsem na gastoskopi a tam my taky nic nenašly do února jsem měl skoro klid, a najednou zase mě to chytlo nevíte čím to muže být? při tom nejím nic špatného jen samé vařené jídlo bez tuku, nebo rizeto, nebo mrkev z bramborem opravdu si nevím rady, u doktora my výsledky dopadají vždy dobře bacila v sobě nemám ani ne nenervuju mužete my prosím poradit? předem děkuji za vaší odpověd a za váš čas..

Odpověď odborníka:

Obtíže se žaludkem mohou být chronické. Doporučuji pravidelně helicid, brání překyselení, jednu tabletu ráno nalačno. Nadále režimové opatření, nekouřit, strava zdravá, menší porce.

MUDr. Nela Šrámková
MUDr. Nela Šrámková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Praha 8

Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x