Pribrala sem pri antikoncepci

Dobry den, mam zavazny problem s pribranim pri antikoncepci je to normalni ? :/

Odpověď odborníka:

Dobrý den, přibrat při užívání antikoncepce můžete, ale není to pravidlem. Zkuste se poradit s Vaším gynekologem o vhodnosti antikoncepce, kterou užíváte a zda by pro Vás nebyl vhodnější nějaký jiný preparát.

Mgr. Martina Ševčíková
Mgr. Martina Ševčíková

Specializace: Nutriční poradenství
Pracoviště: Nutriční poradna Obezitologická ambulance MUDr. Robina Urbánka, Zlín

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x