Přibývání na hmotnosti, letrox

Dobry den..sem zoufala uzivam letrox 50mg tabletku kazdy den,ale porad tloustnu z 85kg na 110kg...cim to je? Nemam sedave zamestnani..zdrave se stravuji, jsem z toho vazne zoufala a nevim kam se obratim...prosim vas o odpoved

Odpověď odborníka:

Dobrý den, z endokrinních příčin za nárůst hmotnosti může být odpovědná štítná žláza - pokud je nedostatek hormonů. To, že užíváte Letrox neznamená, že máte dobré hodnoty hormonů. Pokud jsou hladiny v pořádku, je dobréo se zamyslet, jestli kromě hmotnosti nepozorujete nějaké další obtíže - změny kožní, vznik fialových strií, akné, modřiny, horší hojení ran, predilekční nabíránío tuku na břiše

MUDr. Viktória Ďurovcová Ph.D.
MUDr. Viktória Ďurovcová Ph.D.

Specializace: Endokrinologie
Pracoviště: Soukromá endokrinologická ambulance, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Nachlazení, viróza, nebo chřipka?
Články: Nachlazení, viróza, nebo chřipka?
V zimě se potýkáme s...
Ani diabetici nemusí v zimě sedět za pecí
Články: Ani diabetici nemusí v zimě sedět za pecí
Prosedět celou zimu doma...
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Zánět slepého střeva vzniká...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x