Problem po antikoncepci

Chtela jsem se zeptat, 16.brezna jsem vysadila antikoncepci, po vysazeni bylo krvaceni 7 dni a od te doby menstruace neprisla, je to nejakych 53 dni, testu jsem delala spoustu a negativni, na gynekologii jsem byla a pan doktor mi pichnul vyvolavacku a na ultrazvuku nic nevidel... uy je to 7 dni co mi vyvolavacku pichnul a menstruace nikde, uz treti den me bolej prsa spise na stranach a nad bradavkami, prijde mi, ze se i zvetsily nebo spis ,,nafoukly,,kdyz je jemne mackam po stranach, boli to a citim takove ty zlazy,a to je asi to co boli.. obcas me poboliva v podbrisku, ale spis me trapej ty prsa, tak jsem se vas chtela zeptat, jestli by ty prsa mohly bolet z vysazeni, nebo z te injekce, co mi pan doktor pichnul.Kamaradka mi rikala ze to muze byt z hormonu z vysazeni?.mam odebranou i krev na HCG, ale vysledky budou az zitra odpoledne a ja uz jsem z toho vseho vystrasena, jsem ve velkym stresu z toho vseho, predem dekuji za odpoved.

Odpověď odborníka:

Obtíže s prsy s největší pravděpodobností plynou z hormonálních změn, ať už z výkyvu Vašich vlastních hormonů z jakéhokoli důvodu nebo z hormonální injekce. Vyčkejte do zítra na krevní výsledky HCG, pak budete vědět zase o něco více. (Pozn. zítřek přijde, než se nadějete.)

MUDr. Magdalena Žáková
MUDr. Magdalena Žáková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x