Problém s antikoncepcí

Dobrý den,je mi 17 let a půl roku užívám antikoncepci chloe, asi od 2. platíčka mě začala každý den bolet hlava a břicho.Může na toto mít antikoncepce vliv? Dokonce jsem dostala menstruaci o den dříve než normálně je to špatně?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bolest hlavy většinou souvisí s jinými přičinami, než je užívání antikoncepce, na vině může být například i jen nedostatečný příjem tekutin. Bolesti břicha některé ženy při užívání antikoncepce udávají. Můžete vyzkoušet jiný přípravek, případně antikoncepční náplasti. Posun menstruace o jeden den nic neznamená.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: