Problém s antikoncepcí možná?

Dobrý den chtěla jsem se zeptat začala jsem brat antikoncepci CILEST pri prvnim dnu menstruace vsechno probihalo jak ma do 7 dnu mi skoncila menstruace uz to beru az 10 den-15 max. a ted asi 4 dny nebo 5 dnu špiním nekdy jen pres den nekdy k veceru spíš je to zvlastní nevím jestli je to tou antikoncepci je to takove hodne tmave spíš do cerna .. chtěla sem se zepat jestli je to normalni a nebo jestli mám počkat nebo vysadit antikoncepci . Moc děkuju za Odpoved . Ivana

Odpověď odborníka:

Nevysazujte,první 3 měsice se mohou nepravidelnosti cyklu vyskytnout příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Bojíte se očkování? Homeopatie pomůže zmírnit potíže
Články: Bojíte se očkování? Homeopatie pomůže zmírnit potíže
Počátky očkování jako...
RTG snímek plic
Články: RTG snímek plic
RTG snímek plic je jedním z...
Obavy z umělého oplodnění jsou přirozené, zkuste je ale překonat
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Vyšetření prostaty
Články: Vyšetření prostaty
Při vyšetření prostaty...
Revmatismus
Články: Revmatismus
Revmatické nemoci jsou...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: