Problém s ejakulací

dobrý den,touto cestou žádám o vaši radu která se týká ejakulace.Můj přítel s kterým chodím už dva roky má stále problémy s ejakulací....prostě mu nejde se udělat a to oba toužíme po miminku.Někdy mu to jde,ale třeba někdy to trvá i týden než se udělá.Může mít na to vliv i některé z léků které bere na tiky.moc děkuju za odpověd.

Odpověď odborníka:

Neurologické léky to samozřejmě mohou ovlivnit, je otázka, jestli by se tyto léky daly vysadit, nebo alespoň snížit dávkování - to by musel posoudit neurolog, u kterého je přítel sledován. Dále je také důležité, jestli při masturbaci tyto problémy přetrvávají či nikoli. Pokud by při masturbaci k ejakulaci došlo bez problémů, spíše by se asi jednalo o psychickou bariéru, kterou by mohl vyřešit sexuolog. Pokud jsou problémy i při onanii, budou za to spíše zodpovědné zmíněné léky.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x