Problém s erekci

Zdravím vás,mám 21 roku a chtěl bych se zeptat čím to je když se mi při erekci vykřivi do prava ,nikdy se mi to ješte nestalo až ted poslední měsíc asi ,a už jednou se mi stalo že jsem měl při předehře s přitelky plnou erekci ale jak dosšlo na sex tak erekce už nebyla tak silná tím padem k sexu ani nedošlo ,ale to bylo tak v 16 rokách ,a potom to bylo vpohodě a tak před půl rokem se mi to zase stalo s jinou přitelkyni ale ,tak se chci zeptat čím to muže byt ? A hlavně by mě i zajímalo čim to muže byt že se mi ted v poslední době při erekci ohyba do prava a při plné erekci se zase narovna skoro do rovna by se dalo říct a nevím čim to je ,tak se vás ptám prosím vas. Myslite že na tohle by mohlo pomoct Kagelovy cviky prosím vas ?

Odpověď odborníka:

Nedostatečnost erekce by se dala svést ve Vašem věku na nervozitu. Pokud je penis nahnut ke straně od kořene, tak to souvisí se zhoršenou erekcí. Pokud se však ohýbá v nějaké jeho části nad kořenem, mohlo by jít o jeho jizvení a vznikající deformitu. V prvním případě tomu dejte čas a trpělivost. Ve druhém by to chtělo urologické vyšetření.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Problem s erekci | Od: Pavel | 6.1.2014 13:06
Tak vám moc děkuju za radu ,tak tomu dám tedy
čas a trpělivost a pokud se to nezlepši tak nejpíš
navštivim nějakého neurologa jak jste mi poradil.
Jinak to zakřiveni je tak v pulce možna i o něco
málo dále pravě ,a nikdy se mi nic takového
nestalo,tak jsem toho na internetu četl už hodně
otom ,ale nejlepši řešení mě napadlo se někoho
zeptat jako vás napřiklad nebo zajít tady na nějake
vyšetřeni k neurologovi .jen mě napadlo jestli na to
má vliv třeba špatne prokrvováni jak jsem se dočetl
.
reagovat
re:Problem s erekci | Od: Administrátor | 6.1.2014 13:29
Dobrý den, Pavle,
děkujeme za reakci. Vidíme, že se ještě dotazujete lékaře. Avšak pokud by jste si ještě přál reakci lékaře, tak prosíme zformulovat další dotaz a opět směrovat na pana dr. Vašinku, aby Vám mohl doplnit odpověď.
Děkujeme
Administrátor
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Candivac Dotaz pro gynekologa: Dobrý den, měla bych dotaz ohledně používání...
  • Silná menstruace Je mi 46 let.Vždycky jsem měla silnou menstruaci,ale poslední...
  • Zvýšená sedimentace Můj 4-letý syn má už 14 dní zvýšenou sedimentaci 80/120...
  • Parazité v břiše Mám tlak v oblasti jater a zdá se mi ,že se mi tam, i v...
  • Kyretáž Dne 4.3 jsem prodělala Kyretáž ,protoze jsem přes měsíc silne krvacela...
  • Vertigo Již rok a půl mě trápí závrať. Stojím a mám pocit, že se hýbu ze strany...
 
Naposledy čtené: