Problem s vysokym tlakem po vysazeni antikoncepce.

Dobry den.Chtela bych se zeptat,jiz mesic jsem vysadila antikoncepci Triquilar protoze si prejeme miminko.Brala jsem ji 9let.Menstruace probehlo jeste ten tyden po vysazeni a po menstruaci mam problemi s vysokym tlakem.Pak klesa tak ze ho mam parkrat do dne.Zacalo to tim ze jsem mela krece v podbrisku a bylo mi zle a motala se mi hlava a vysoky tlak.Krece byly vice v levym vajecniku.I kdyz si sednu to tam trosku zaboli.Na gynekologii jsem byla a nic nenasly.Muze to byt od vysazeni antikoncepce nebo jiny duvod?Dekuji za odpoved.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, vysazení antikoncepce nebude zřejmě důvodem těchto potíží, příčiny mohou být různé. Jestliže obtíže přetrvávají, k lékaři zajděte znovu.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: