Problémy po dobrání atb na zánět moč. cest

Dobrý den, od té doby, co jsem se léčila s atb na zánět močových cest, mám před a po močení takový nepříjemný pocit na konci močové trubice jakoby v oblasti svěrače, cca 2 sekundy a pak to přejde. Občas se mi to stane i během dne. Na vyšetření 5 dní po dobrání antibiotik mi krev v moči už nenašli. Může se jednat o nějaký jiný typ zánětu?

Odpověď odborníka:

Zánět bypořád nemusel být dostatečně přeléčen. Spíše by se ale projevoval pálením a řezáním. Zkuste na týden vynechat pohlavní styk, pít 2 litry tekutin denně, neprochladnout, důkladnou hygienu s užitím čisté vody nebo mýdly na intimní hygienu. Při přetrvávání potíží znovu vyšetření u urologa a i u gynekologa.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
+4 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Mravenčení končetin – pouze nepříjemný příznak?
Články: Mravenčení končetin – pouze nepříjemný příznak?
Brnění je nepříjemný pocit...
Sinice a koupání v přírodě
Články: Sinice a koupání v přírodě
V rybníku nebo přehradě...
Kožní onemocnění v těhotenství
Články: Kožní onemocnění v těhotenství
Těhotenstvím podmíněné...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
  Do sukně i s křečovými žilami
Články: Do sukně i s křečovými žilami
Muži by za nás volili...
Antialergika bez předpisu – zorientujte se!
Články: Antialergika bez předpisu – zorientujte se!
Alergie sama o sobě je...
Revmatologické vyšetření
Články: Revmatologické vyšetření
Revmatologické vyšetření je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: