Problémy po užívání antibiotik

Dobrý den, užívala jsem 2 antibiotika proti zánětu průdušek. Asi po 2. dnu užívání se objevil průjem a příšerné svědění konečníku. To se za dva dny proměnilo v cukání a bolest při stolici. Průjem jsem měla pouze 1 den. Místo se snažím pečlivě umívat heřmánkovou vodou a potírat měsíčkovou mastí. Probiotika jím. Chtěla bych se proto zeptat, jestli to samo odezní nebo se mám při kontrole raději svěřit lékařce (stydím se). Děkuji Vám za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, obtíže by měly do pár dní odeznít. Pokud neodezní, informujte paní doktorku.

MUDr. Magdalena Žáková
MUDr. Magdalena Žáková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Tetanie Je možné, aby muž 33 let prodělal aktutní záchvat tetanie (odvezen...
  • Nadměrné pocení hlavy (čela) Skoro celý můj dosavadní život mně trápí...
  • Třes rukou Pane doktore, Mám problém s třesem rukou. Je mi 17 let a mám...
  • Zvýšené trombocyty Jsem v 13týdnu těhotenství a na gynekologii mi brali krev a...
  • Markery v krvi Pane doktore, chtěla bych Vás požádat o upřesnění výsledků...
  • Bolest pod žebry Pane doktore.Od rána mě bolí pod žebry i trochu žebra v obou...
 
Kam dál
Naposledy čtené: