Problemy s antikoncepci

Dobry den.Chtěla bych se zeptat.Jsem po porodu 10.měsicu.Uživala jsem nehormonalni antikoncepci kvuli kojeni.Nyni beru už normální antikoncepci Tripuilar. A zajima mě: Dostala jsem menstruaci.A boli mě břicho.Nikdy dřive mě nebolelo.Nyni dokud si prášek nevezmu,tak je vše v pořádku,ale jak už si ho vezmu tak už mam zase bolesti břicha.Nevite čim to muže byt zpusobene?Jestli prášky?Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud jste užívala antikoncepční pilulky, zcela jistě byly hormonální. Že by vám pilulky nyní způsobovaly bolest, je nepravděpodobné, ovšem je možné, že vám tento preparát nevyhovuje a bylo by vhodné vyměnit ho za jiný. Bolesti byste měla řešit se svým lékařem.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x