Problémy s menstruací po vysazení ha

Dobrý den, po dvou letech jsem vysadila HA Lindynette 20. První dva měsíce po vysazení přišla menstruace vždy po 32 dnech. Teď ale už 9 dnů špiním (začátek špinění = po 21 dnech od začátku poslední normální menstruace). Mimo to mi začaly ve velkém vypadávat vlasy, pleť mám mastnou a plnou pupínků a prsa menší o jednu velikost. Čím se dá, prosím, toto řešit, aniž bych musela znovu začít brát hormony?

Odpověď odborníka:

dobrý den, existují šampony a jiné podpůrné léky na vlasy , pleť , ale na prsa nic není....ve vašem věku bych se hormonům vůbec nebránil

MUDr. Jiří Chaloupecký, MBA
MUDr. Jiří Chaloupecký, MBA

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Medic Centre s.r.o.,
Gynekologicko porodnická klinika 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: