Problémy s předkožkou

Dobrý den, mému synovi je 4,5 roku, už několikrát jsme řešili "přilepenou" předkožku, kterou mu lékaři "odlepili", ale momentálně máme problém, který bych chtěla zkusit vyřešit nějakou mastičkou, protože z lékařů kolem pindíka, po svých zkušenostech, má panickou hrůzu. Jedná se o to, že předkožka jde přetáhnout, pouze na začátku předkožky se mu vytvořili takové jakoby prasklinky a má předkožku červenou, nevím, jak mu pomoci. Myslíte, že pomůže, když budeme mazat opthalmo framykoin, nebo mi můžete doporučit něco, co by více pomohlo? Děkuji moc za ochotu. Zuzana M.

Odpověď odborníka:

Předkožka musí být bezpodmínečně přetažitelná. To že se musela uvolňovat opakovaně bývá většinou vina rodičů, kteří předkožku málo po uvolnění procvičovali. nyní ke zhojení koupejte penis v extraktu z heřmánku a mazejte Bepanthenem. Pokud je předkožka popraskaná a zjizvená, tak je pravděpodobná obřízka.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Obřízka | Od: Andrea | 13.3.2014 16:07
Ctěla by jsem se dotázat na problém mého syna,který se týká jeho předkožky.Jde velmu špatně přetahovat,měl už několik zánětů a často si za konec předkožky,který má často zarudlý tahá.
Zvažuji nechat mu uděla obřízku celé předkožky,máte s tímto zákrokem nějaké zkušenosti a můžete mi poradit?Děkuji Andrea
reagovat
re:Obřízka | Od: Poradna uLékaře.cz | 13.3.2014 16:19
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosíme Vás, abyste dotaz
zkopírovala a vložila jej přímo do poradny na těchto
stránkách: http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.

V poradně se Vám bude lékař věnovat. Děkujeme
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: