Problemy ukonceni uzivani ha

Dobry den pani doktorko, po deseti letech uzivani pilulek Logest jsem se rozhodla antikoncepci vysadit. Tyden po vysazeni jsem pocitovala svedeni vnejsich organu, ktere po 3 dnech vymizelo (zanety jsem nikdy netrpela). Behem dalsiho tydne jsem pocitovala mirnou bolest v podrisku a oblasti panevniho dna. Dva dny po sobe jsem mela velmi husty vytok (snad ani ne vytok, spise tahava konzistence jako vajecny bilek.) Bolest v podbrisku bych prirovnala k bolesti zacinajiciho zanetu mocoveho mechyre. Mohou to byt priznaky vysazeni HA? Jsem na cestach v zahranici, je treba vyhledat lekarkou pomoc nebo priznaky odezni? Mnohokrat dekuji. M

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je to normální průběh, začíná se rozbíhat Váš vlastní cyklus. Pokud nebudete mít silné bolesti či zánětlivý výtok, je vše v pořádku.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: