Prosim o radu

Dobrý den, prosim o radu , často se mi na těle dělají pupínky ze kterých mi pak zůstávají tmavý flíčky ,deně se mažu tělovými krémi a tak , ale pořád nemohu dosáhnout čistý pokožky taky se mi to dělá často po depilaci . byla sem s tím u kožní a ta mi dala na to mast isotrexin která vůbec nepomáhá ,v létě se pak stydím svléknout do plavek . a ještě jeden dotaz jsem 5 let po operaci cisty a před týdnem v místě jizvy (pupíku ) mi to zčervenalo a na to mi paní doktorka předepsala Fucidin který pužívám týden ale je to bezezměny. Tak prosím o radu .Děkuji moc s pozdravem Peťula

Odpověď odborníka:

Ten první problém je pravděpodobně folikulitida, zánět vlasových kořínků. Někdo je k tomu více náchylný, vy máte navíc problém se špatným hojením pigmentacemi. Doporučuji Duac gel (předepíše dermatolog) a výhledově laserovou depilaci ( aby se problém vyřešil provždy) , .ev. i laserové řešení pigmentací. Na ten problém s pupíkem si nedokážu bez bližšího vyšetření udělat názor, nejlépe by bylo znovu kontaktovat dermatologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: