Protein

věnuji se kulturistice již přibližně rok a užíval jsem protein a těd jsem presel na jiny protein a po dvou dnech se mi na loktech udelala vyrazka a rekl bych ze je to urcite z toho proteinu je s prichuti bananu, prestal jsem ho uzivat a vyrazka prestala byt cervena a nerozsiruje se. jinak alergik nejsem na nic co já vím tak jsem se chtel zeptat jak tyto vyrazky vypadaji u vetsiny lidi s temito problemy...

Odpověď odborníka:

Obecně vám mohu říci, že tyto proteinové doplňky výživy zdravé nejsou. Alergie po nich nastat může - po aromatech, konzervantech a jiných aditivech. Cca po týdnu můžete zkusit přípravek znovu užít, pokud by se kožní problémy opakovaly, pak ho raději vyhoďte.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x