Reakce na antikoncepci

Dobrý den , po roční pauze jsem znovu začala užívat antikoncepční pilulky (Mercilon).Nasadila jsem je první den menstruace,trvala 4 dny , ale od té doby neustále ,,špiním,,.Trvá to už týden.Nikdy před tím se mi to nestalo.Můžete mi poradit ,co udělat?Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, počkejte cyklus nebo dva, jestli se stav neupraví, ale nejlepší by bylo navštívit gynekologa, podrobit se vyšetření a po konzultaci s ním nejspíš antikoncepci zaměnit za jinou. Může se totiž stát, že nevyhovuje vašim aktuálním hormonálním požadavkům. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Náhrada za warfarin Jsem již rok léčena Warfarinem pro ředění krve - našli mi...
  • Zahlenění + ucpaný nos Už 2 roky mně střídavě trápí zahlenění a občas i...
  • V penicilín Moje praktická lékařka mi předepsala na angínu V penicilín...
  • Krevní obraz Od detstva mam nizke hodnoty zeleza v krvi-5,2...neut mam40,7 a...
  • Bolest žaludku Potřebovala bych poradit. Už přes půl roku mám bolesti žaludku...
  • Herpes genitalis Před půl rokem se mi poprvé projevil herpes genitalis a po...
 
Naposledy čtené: