Reakce po penicilinu

Můj dotaz zní: Měl jsem angínu a užíval jsem V-Penicilin 750mg SLOVAKOFARMA (30 tablet). Po dobrání se mi na pohlavním orgánu objevila svědivá vyrážka nevím čím to je nejspíš nějaká alergická reakce tak by mne zajímalo zda neznáte nějaké léky nebo způsob jak to léčit ? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Vzhledem k aplikaci penicilínu se bude asi jednat o kvasinkovou infekci, zkuste nějaké antimykoticum- třeba Canesten- a uvidíte, pokud se nebude zlepšovat , musíte navštívít lékaře. s pozdravem

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA
MUDr. Silvie Rafčíková, MBA

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Centrum estetické medicíny

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Infarkt v mládí? Nic neobvyklého
Články: Infarkt v mládí? Nic neobvyklého
Podle statistik u nás umírá...
Kýla – kde se bere a co ji způsobuje?
Články: Kýla – kde se bere a co ji způsobuje?
Kýly patří k nejčastějším...
Zánět žil
Články: Zánět žil
Zánět žil, flebitida, se...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Osm rad, jak uchránit byt před prachem
Články: Osm rad, jak uchránit byt před prachem
Všudypřítomný prach – pro...
Pijete v těhotenství kávu? Berete dítěti železo a vápník
Články: Pijete v těhotenství kávu? Berete dítěti železo a vápník
Zjištění, že miminko nejde...
Játra kvalitní čaj ocení
Články: Játra kvalitní čaj ocení
Doporučení na různé čajové...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: