Retinitis pigmentosa

Mám oční onemocnění "retinitis pigmentosa" a nyní mám již nějakou dobu potíže s erekcí. Viagru kvůli tomuto onemocnění zřejmě použít nemohu, mohli by jste mi prosím poradit nějaký jiný stejně účinný lék o ktrerý bych si pak řekl mému lékaři? Děkuji. Jiří

Odpověď odborníka:

Viagra a jí podobné preparáty opravdu nebudou vhodné. Bohužel nevím o preparátu stejně účinném, s jiným mechanismem účinku- aby se nejednalo o kontraindikaci k Vašemu onemocnění.
Zkuste se nicméně domluvit např. na urologii.
Držím palce.
S pozdravem,
MUDr. Klímová

MUDr. Nikola Klímová
MUDr. Nikola Klímová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Orgasmus… Co to vlastně je?
Články: Orgasmus… Co to vlastně je?
Lidé jsou asi tak rozdílní...
Těhotenský test může kvůli špatnému použití ukázat falešný výsledek
LDL – „zlý“ cholesterol
Články: LDL – „zlý“ cholesterol
LDL-cholesterol patří mezi...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Změkčení stolice přináší úlevu od bolesti
Články: Změkčení stolice přináší úlevu od bolesti
Pacienty s hemoroidy a...
Šest tipů, jak udržte játra v kondici
Články: Šest tipů, jak udržte játra v kondici
Játra jsou nepostradatelnou...
Ke zdárnému hojení rány vám pomůže nejen lékař
Články: Ke zdárnému hojení rány vám pomůže nejen lékař
Také si pamatujete na dobu...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: