Řídká stolice

Dobrý den, byl jsem pár dní v Anglii kde jsem díky jejich stravě téměř nejedl, teď mám úplně řídkou, tmavou, hnědožlutou stolici. Taky mám bolesti žaludku a pálení žáhy. Chtěl bych se zeptat, jestli je toto po 3 dnech skoro nejezení normální, nebo je to je n náhoda a může to způsobit dlouhodobé užívání kreatinu?(pravidelně posiluji)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, souvislost s pobytem v Anglii nevidím, užívání nadměrného množství kreatinu řidší stolici způsobovat může. Bolest žaludku a pálení žáhy by však mělo být vyšetřeno přinejmenším praktickým lékařem.

MUDr. Miroslava Frčková
MUDr. Miroslava Frčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x