Ruda pokožka na varlatech

Dobrý den, minulý týden jsem prodělal zánět průdušek a bral antibiotika amoksiklav. Dva dny před koncem léčby mi zrudla varlata a začla hrozně svědit.

Odpověď odborníka:

Mohlo by jít o projev alergické reakce nebo přemnožení kvasinek na kůži. Můžete začít krémem proti kvasinkám, který je volně dostupný v lékárně. Kdyby po týdnu nedošlo ke zlepšení, navštivte kožního lékaře.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bakerova cysta Dnes jsem byla na odsáti Bakerovy cysty, pan primář mi ale...
  • Bolesti na solar plexus Už dva měsíce mě pobolívá v místě solar plexus, občas...
  • Motání hlavy, nevolnost, slabost Na konci února jsem musela být převezena...
  • Bolest hlavy za očima Už několik týdnů mě příšerně bolí hlava. Bolest je...
  • Hiv Pane doktore chtěl bych se zeptat zza jak dlouho se projeví první příznaky...
  • Viroza? Chtěla bych se zeptat na názor ohledně níže uvedeného krevního obrazu...
 
Kam dál
Naposledy čtené: