Rudé bolavé skvrny po atb

Dobrý den Začla sem dva dny zpět brát antibiotika a objevily se mi na loktech rudé skvrny mám je i na prstech zevnitř a nohou bolí mě třeba když otvírám láhev s pitím nebo cokoliv beru do ruky měla jsem to i při augmentinu ted beru duomox 1000 na zubní infekci při minulé reakci se mi sloupaly dlaně i bříška prstů a byli jakoby tvrdé jsem alergická pouze na codein co se týče léků nevím s čím tohle souvisí a zda je mohu dobrat. jsou rudé a pri narovnani ruky to na lokti pálí . Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Duomox bohužel obsahuje stejné ATB jako Augmentin.Přestaňte ho užívat a navštivte lékaře.

MUDr. Jindřich Lahovský
MUDr. Jindřich Lahovský

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Ordinace pro alergologii a lékařskou imunologii, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: