Ruzovy vytok

Dobry den. Antikoncepci beru jiz 3 roky, dnes budu brat 14tou tabletku z platicka a vcera a dnes jsem postrehla ruzovy vytok. Cim by to mohlo byt zpusobeno? Nejsem ted nemocna ani nic, jen jsem asi lehce ve stresu tim ze se budu stehovat. Muze to byt zpusobeno treba stresem? Pred a chvilku behem menstruace me trapilo svedeni, ale to jsem vyresila Fungicidinem. Menstrucaci jsem misto cca 3-4dnu mela jen 2 a pul, lehce ve stresu jsem vlastne uz zhruba posledni mesic ale vse je spojene s tim stehovanim a bydlenim. HA beru pravidelne, mozna 3ti tabletku jsem vzala se spozdenim 12,5 hodky, ale pohl. styk jsme ted temer nemeli. Mam se tedy nejak znepokojovat nebo nemusim? Dekuji.

Odpověď odborníka:

Stres může cyklus ovlivnit pokud se jednalo jen o slabý výtok a nebude se opakovat v dalším cyklu nemusíte se zneklidňovat Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: