Sedimentace, antibiotika

dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pořád ještě beru antibiotika penicilin V750 a dvakrát po sobě jsem měla pořád vysoký sediment v krvi. Čím to může být? Dá se to nějak snížit bylinkami nebo tabletami v podobě vitamínů? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, vyšší sedimentace je známka zánětu v těle, pokud antibiotika ještě berete, boj s bakteriemi probíhá a je potřeba tělu dát ještě hodně času na úplnou úzdravu. Kontrolní sedimentaci má smysl dělat až cca po měsíci od dobrání antibiotik. Můžete jakékoli bylinky s protizánětlivým účinkem, odpočívejte a nepřetěžujte se, jezte zdravě a můžete přidat nějaký multivitamín na všeobecnou podporu imunity. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x