Sex

Dobrý Den, chtěla sem se zeptat, když sem se přítelem milovala najednou mi tekla krev.Myslela sem si že mám menzes ale ne..Jak sem uživala antibiotika partner to neustale do mě dával a vím žě antibiotika snižujou spolehlivost tabletek, tak se bojim jesli nejse, těhotná? ale neustale beru tabletky..Tak co to bylo že sem najednou krvacela.Menzes mam chytnout až na další tyden, ještě se mi to nestalo! Děkuju za odpověd jesli by to šlo.Děkuju Flora

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Floro! Krvácení po pohlanvím styku obvykle způsobuje podrážděný čípek. Chtělo by to prohlídku gynekologem, i když většinou to není nic vážného. Antibiotika skutečně snižují účinnost hormonální kontracepce. V cyklu, kdy užíváte antibiotika proto použijte ještě doplňkovou metodu kontracepce, například kondom. Otěhotnět můžete.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: