Siné krvácení při sexu

  • Dotaz od: Michaeatrasakov
  • Publikováno: 27.12.2010
  • uLékaře.cz

dobrý den,Mám velký problém.Už delší dobu neberu prášky cca 5měsíců,pač se snažíme o miminko a právě proto beru prášky na podporu těhotenství jménem Femibion.Včera jsem s mým přítelem měla sex...Vše probíhalo v pořádku až najednou mě zabolelo uvnitř když přitlačil a mě to dost bolelo.Řeka jsem si,že to nic asi není a pokračovali jsme vesele dál.Až najednou jsem začala krvácet slabě,a za půl hodiny dost silně a dost velké bolesti v podbřišku.Přičemž jsem měla poslední menstruaci 8.12.2010 a trvala zhruba 4 dny.Takže další menstruace se měla dostavit až 5.1.2011.Nevíte proč,nebo co se děje??

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud jste nenavštívila již gynekologa, mohu vám to jen vřele doporučit, zpětně se již mohu jen dohadovat, ale řekla bych, že šlo o prasknutí vaječníkové cysty, která byla při sexu utlačena a asi praskla. Po čase se všechno jistě upravilo, ale přesto bych vám doporučila kontrolu na gynekologii a vždy po krvácení při sexu navštivte gnekologii raději co nejdříve!!! Při sexu by krvácení nemělo být přítomno nikdy. Hezký den. hezkýd en.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: