Slaba menstruace

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, rok jsem brala antikoncepci Yadine a po problémech s pletí jsem začala brat antikoncepci Belara.Po dobrani antikoncepce yadine jsem nepretrzite brala dvě plata HA belara. Pri 7 denní pauze jsem mela menstruaci v poradku. Od te doby jsem mela menstruaci dvakrát za sebou slabou spíše jen špinění červeno-hnědé barvy. Může to souviset s tím že jsem neměla 7 denní pauzu a nebo můžu být těhotná?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, užívání hormonální antikoncepce způsobuje zeslabení menstruačního krvácení. Pokud tabletky užíváte pravidelně, není důvod obávat se těhotenství. Pro svůj klid si můžete zakoupit v lékárně těhotenský test.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
EEG
Články: EEG
EEG, elektroencefalografie...
Evokované potenciály
Články: Evokované potenciály
Evokované potenciály (EP...
Bezpečné a pohodlné vaření je dostupné i pro revmatiky
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x