Slabá menstruace při ha jeanine

  • Dotaz od: Štěpánka
  • Publikováno: 10.11.2008
  • uLékaře.cz

Dobrý den, poslední dobou se stále častěji setkávám s ženami, které mají stejný problém jako já. HA Jeanine beru cca 4 roky. Výrazně mi zkrátila dobu menstruace na 2-3 dny, bez HA jsem ji mívala až 7 dní. Ale hlavně se mi snížila intenzita krvácení! Vlastně ani nemohu říci, že bych krvácela, s červenou barvou (jako dřív) to už delší dobu nemá nic společného! Spíše se jedná o tmavohnědý výtok. Nyní dojídám poslední platíčko a chtěli bychom se s přítelem pokoušet o našeho prvního potomka. Může mít takováto menstruace nějaký negativní vliv na otěhotnění? Předem velice děkuji za odpověď!

Odpověď odborníka:

Dobrý den, hormonální antikoncepce simuluje v těle těhotenství, proto je potom menstruace kratší a pravidelnější. Neměla by ale nějak výrazně menit "měnit barvu". Rozhodně bych Vám doporučil návštěvu gynekologa, který Vás důkladně prohlédne a vyšetří a zodpoví Vám všechny Vaše dotazy ohledně příprav na první těhotenství atd. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: