Slabé krvácení

Dobrý den,chtěla bych se zeptat 5let používám antikoncepci sunya,beru ji pravidelně,ale tetko poslední ccc2 měsíce slabé spinim,nebo slabé krvacim....nevím co to znamená,nebo proč se mi to objevuje....mohla byste mi poradit dekuju Gabina

Odpověď odborníka:

Pokud se špinění opakuje mohla by být na místě úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zánět žil
Články: Zánět žil
Zánět žil, flebitida, se...
Svědění není jen prázdninová záležitost
Články: Svědění není jen prázdninová záležitost
Znáte ten pocit, když vás...
Kousnutí klíštětem může vyvolat alergickou reakci
Články: Kousnutí klíštětem může vyvolat alergickou reakci
Nežádoucí reakce po...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: