Slabé krvácení při ms

Dobrý den. Pane doktore včera jsem začala brát hormonální antikoncepci. Začala jsem jí brát podle návodu 1. den MS. Do toho jsem ještě začala brát antibiotika, protože mám angínu. Jenomže oproti normální MS mám teď strašně slabé krvácení. Můžu se zeptat, čím to je způsobené? A co s tím mám dělat?

Odpověď odborníka:

Při antikoncepci bývá menses slabší je to normální buďte klidná. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Krevní plazma: darovat, či nedarovat?
Články: Krevní plazma: darovat, či nedarovat?
Snili jste o tom, že se...
Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Články: Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Kolik mužů prošlo vaší...
I při bezezbytkové dietě lze vykouzlit pestrý jídelníček
Články: I při bezezbytkové dietě lze vykouzlit pestrý jídelníček
V rámci léčby některých...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: