Slábnutí nohou

Jemi 40roků a léčím se na vysoký tlak.CHci se zeptat mám problém takový že semi při chůzi začnou slábnout nohy a někdy bušení srdce mám někdy bolavá záda můžeto být od zad.Můj lékař říkal žeto je vegetavitou těla.Někdy pocit závratí.

Odpověď odborníka:

Vaše obtíže by mohly pocházet od degenerativního postižení páteře. Doporučila bych vám vyšetření na neurologii. S pozdravem Jana Harnová

MUDr. Jana Harnová
MUDr. Jana Harnová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Soukromá ordinace praktického lékaře, Líbeznice, JH medica s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x