Špatná erekce a malá ejakuace

Mám problém před 10 dny se mi objevil kašel který neustával a lékař mi napsal Prothazin 25mg a od té doby jsem začal mít problémy s penisem, měl jsem pocit že je ochablý,unavený kdysi mi stačilo 5 minut a byl jsem vyvrcholen a ejakuátu bylo hodně ale ted\' mám pocit že penis ani nemám trvá mi delší dobu aby se ztopořil a ejakuátu je podstatně méně než předtím... nevím čím je to způsobeno ale mám také pocit že můj penis je menší unavený a ochablý jsem poměrně mladý je mi 16 let Prosím vás o pomoc a posléze co by to mohlo být jestli to odezní zda budu mít erekci a ejakuát jako dříve ?

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Může to být součástí reakce na lék. Vysaďte jej a uvidíte, jestli příznaky odeznějí. LM

MUDr. Ladislav Mašek
MUDr. Ladislav Mašek

Specializace: Urologie
Pracoviště: Urologie Ukrajinská, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x