Špínění

Dobrý den, paní doktorko, chtěla jsem se prosím zeptat, začala jsem špinit, beru Antikoncepci v kuse, po 3 měsících vysadím a mám menstruaci .. Teď je to 2 měsíc, co beru antikoncepci v kuse, začala jsem špinit a z pochvy mi na vložce zůstal kousek něčeho, nebyla to část sražené krve, to mívám také, ale tohle vypadalo jako " kousek malého stydkého pysku", bylo to jako gumové, stalo se mi to teď poprvé, proto jsem tomu věnovala pozornost a nevím, co by to mohlo být, částečky krve to nebyly . Děkuji s pozdravem Kristýna

Odpověď odborníka:

Dobrý den, během kontinnuálního užívání antikoncepce /bez přestávky/ se může stát, že se objeví krvácení, v tom případě doporučuji udělat si pauzu 7 dnů a potom pokračovat v užívání antikooncepce. S krví se často objevují i malé části odloučené ssliznice a to je, myslím, i podle popisu přesně to, co jste našla.

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x