Špinění

Dobrý den, minulý měsíc jsem vysadila antikoncepci, tři týdny na to jsem měla pohlavní styk, menstruaci jsem měla dostat minulé pondělí, přes týden jsem měla citlivé bradavky a v sobotu silné špinění, v neděli vůbec nic a v pondělí opět silné špinění. Nemohu být těhotná, nebo je to kvůli vysazení antikoncepce? Předem děkuji.

Odpověď odborníka:

K vyloučení gravidity si udělejte gravitest, pokud bude negativní vyčkejte a když by se do týdne nedostavily zajděte na vyšetření. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x