Špinění

Dobrý den, mívám problémy s menstruaci a to takové že sama menstruaci nedostanu vždy musím brát nějaké léky abych menstruaci dostala brala jsem léky duphaston. A před nedávnem mi pak doktor zjistil že mám moc mužských hormonů tak mi nasadil antikoncepci minerva normálně se má brát 21 dní a 7 dní pauza ale já jí mám brát pořád v kuse a když jsem dobrala 1 plato začalo mě trápit špinění vlastně špiním jen když se utřu na toaletě jinak ne tak jsem se chtěla zeptat jestli to mám nějak řešit nebo je to normální děkuji za odpověd a přeji příjemný den.

Odpověď odborníka:

Je potřeba stanovit hormonální hladiny a pak podle výsledku nasadit cílenou léčbu špinit by jste neměla. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: