Špinění

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je normální špinění při vzrušení? Nikdy se mi to nestávalo, ale teď poslední dobou stále. S přítelem jsme měli nechráněný sex.. neudělal se domě, ale poté do mě znovu šel... (až pak jsem začala přemýšlet jestli není i toto nebezpečné.... přece jenom stačí kapka, že? A je možné že mu něco na něm zůstalo.. nevím zda to může souviset ale radši udávám všechna fakta) (Styk proběhl den před očekávanou menstruací) S menstruací jsem měla ale zpoždění..No a spolu s ní jsem začala brát první antikoncepci - Regisha (brala jsem jí asi nějak před rokem zhruba 3 měsíce, ale pak jsem vysadila) No a od té doby pokaždé když se vzruším (teď nevím jak jinak to napsat) tak aniž by šlo něco do mě, tak špiním...je to spíše světle hnědá krev. Je to normální? Je tedy fakt že poslední dobou co beru ty prášky, tak jsem dost ve stresu a špatně spím. Také mám problémy s trávením a tím, že mi dost vypadávají vlasy, ale to trvá už delší dobu (Ty vlasy zhruba tak od doby co jsem přestala jíst maso - cca 4 měsíce na zpět...se začátkem školy se přidalo to trávení) Poslední špinění jsem měla zatím spolu se vzrušením včera - 16den antikoncepce.. Nevím co vše může souviset, tak proto píšu tak obsáhlé..snad to nevadí.. Můžete mi prosím poradit?

Odpověď odborníka:

Špinění můře být při prvních cyklech po nasazení antikoncepce pokud by se opakovalo i v dalších cyklech a vyšetření bylo normální byla by možná úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: