Špinění

Dobrý den. Je mi 17 let a mám problém se špiněním. Již druhým rokem užívám hormonální antikoncepci, první rok jsem užívala Marvelon, nynÍ už rok užívám Mercilon. Před dvěma dny sem začala lehce krvácet a to i přes to, že mám ještě týden než doberu platíčko s práškami. To znamená, jako kdybych to dostala o týden dřív. Trvalo to jen jeden den a kousek, ale stejně mě vyděsilo, co se to děje. Nikdy se mi to nestalo. Nemůže to být příznak nějakého onemocnění popř. otěhotnění? Děkuji moc za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, než se menstruační cyklus u mladých dívek ustálí, může se krvácení objevovat v nepravidelných intervalech. U Vás, když berete hormonální antikoncepci by cyklus měl být pravidelný. Navštivte gynekologa, aby provedl všechna potřebná vyšetření. S pozdravem

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: