Špinění

dobrý den, paní doktorko, poprosila bych o radu. Beru antikoncepci PRAMINO 3 týdny s pauzou. Dnes dokončuji druhou řadu z plata a od včerejšího dne špiním a ráno jsem měla i krev. Na kontrola jsem byla cca před měsícem a všechno v pořádku. Bolesti nemám. Čím to může být způsobeno? Čerstvě chodím na rehabilitační ultrazvuk třísel, jestly to může mít spojitost. Protože jsem měla po pádu před cca měsíce bolesti od kostrče. Zároveň však po úmrtí v rodině jsem psychicky špatná. Může to všechno spolu souviset moc děkuji Eva Myslela jsem,že když mi antikoncepce udržuje hladinu hormonů, nemůže se nic takového stát...

Odpověď odborníka:

dobrý den, spíše je to vlivem vnějších vlivů.ten ultrazvuk může, psychické obtíže také.počkala bych do příštího měsíce, pokud nemáte bolesti nebo jiné obtíže, počkala bych.antikoncepce je mocná,ale ne všemocná:)

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Suchý penis Rád bych se na vás obratil s prosbou. Dnes v noci jsem měl nutkání...
  • Léčení boreliozi Asi 3 měsíce jsem chodi od lékaře k lékaři s bolestmi svalů...
  • Bulka v podbřišku Pane doktore, prosím Vám našla jsem si bulku vpravo v...
  • Srdce Chtěla jsem se zeptat, jak se dá poznat bez vyšetření vada na srdci nebo...
  • Svědivá vyrážka na zadku Cca před dvěma měsíci se mi udělala na zadku svědivá...
  • Křeče v žaludku Mám menší dotaz. Poslední dobou mě znepokojují křeče v žaludku...
 
Naposledy čtené: