Špinění

  • Dotaz od: janickavcelicka
  • Publikováno: 4.12.2013
  • uLékaře.cz

Dobrý den, prosím o radu. Začala jsem špinit mimo menstruaci a bolí mě v podbřišku jako při menstruaci. Beru antikoncepci Mirelle teprve 4. měsíc. Přetím bylo vše v pořádku, ale ve 2. platíčku jsem zapomněla užít jeden prášek a bylo to více než 12h, posutpovala jsem tedy dle návodu, vynechala jsem bílé tablety a rovnou užívala hnědé z dalšího 3. platíčka, tedy jsem nekrvácela. Při užívání bílých tablet ze 3. platíčka jsem začala krvácet, krvácení bylo delší než obvykle, asi 10dní, ke konci spíše špinění. A po týdnu jsem začala opět špinit. Růžový výtok. Je možné, že by to bylo tím? Volala jsem své gynekoložce a ta mi sdělila, že je možné, že je to chybou v užívání a také tím, že jsem nastydlá. Mám počkat až odmenstruuji. Docela se bojím. Již jednou jsem měla podobné bolesti v podbřišku a jednalo se o prasklou cystu. Nerada bych něco zanedbala

Odpověď odborníka:

Odpověď jsem vám již zaslal. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: