Špinění

dobrý den,mám takový dotaz.začala jsme použíat antikoncepci lunafem.když přišla menstruace začala jsem brát první platíčko,jenže i když mi menstruace už zkončila tak pořád špiním už je to asi tak 5 den a nevím co mám dělat.je to normální?a přestanu za nějaky čas špinit?je mi to celkem nepřijemne když jsem s přitelem.děkuji za odpoved.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, špinění úplně normální není. Je ale možné, že si tělo teprve zvyká na novou antikoncepci. POkud by tedy špinění neustávalo, doporučuji vyhledat ošetřujícího gynekologa. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Poruchy emocí
Články: Poruchy emocí
Co se vám vybaví, když se...
Dlouhodobé „pití“ poškozuje nejen játra, ale i srdce!
Články: Dlouhodobé „pití“ poškozuje nejen játra, ale i srdce!
Pod pojmem onemocnění srdce...
Mezoteliom, karcinoid, teratom: příliš je neznáme, přesto nás ohrožují
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Vyšetření osteoporózy
Články: Vyšetření osteoporózy
Cílem vyšetřovacích metod u...
Co všechno vás čeká po operaci křečových žil
Články: Co všechno vás čeká po operaci křečových žil
Chystáte-li se vyřešit...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: