Špinění během antikoncepce

Dobrý den, od ledna minulého roku beru antikoncepci sunya. Žádné problémy nebyly až doteď. Jendou za čas(max 2x do roka) beru prášky maximálně 3 měsíce v kuse a vše bez problémů. Před týdnem(10.8.) jsem dobrala platíčko a rovnou začala na druhý den nové. Jenže ve čtvrtek(kdy bych dostala MS, kdybych nezačala brát platíčko) jsem začala špinit(i když 2-3 dny před tím jsem měla nažloutlý výtok, vždy po sexu). V pátek špinění ustalo a v sobotu jako by jsem dostala MS, teklo trochu krve ale poté zase špinění a to trvá dodnes. Nevíte kde je problém? Chtěla jsem to připsat stresu který jsem minulý týden prožila ale to by ted ustalo. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Při kontinuálním užívání se krvácení nebo zašpinění může objevit i stres se může podílet, doberte platíčko a udělejte si 7 denní pauzu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: