Špinění mimo cyklus

Chtěla bych se zeptat, beru antikoncepci Sirmya, a po dvou týdnech se objevilo špinění mimo menstruaci, je to dva měsíce nový přípravek, a taky moje první antikoncepce. Chtěla bych se zeptat jestli je to normální?. nebo jestli to je nějaký následek?. bolesti nezažívám žádné. Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobru den,
stát se to může, vyčkejte, mělo by se to upravit.
S pozdravem,
MUDr. Klímováa

MUDr. Nikola Klímová
MUDr. Nikola Klímová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x