Špinění mimo menstruaci

Tento měsíc jsem začala užívat antikoncepci. Už týden po ukončení menstruace každý den trochu špiním. Je to normální či ne?

Odpověď odborníka:

Veroniko,
výrobci uvádějí, že se může vyskytovat špinění po první 3 měsíce užívání antikoncepce. Pokud by špinění přetrvávalo déle, je doporučena změna antikoncepce.
S pozdravem

prim. MUDr. Pavel Texl
prim. MUDr. Pavel Texl

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Sanatorium Helios

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x