Špinení mimo menstruační cyklus

Dobrý den, beru antikoncepci Jangee už přes 4 měsice, menstruační cyklus byl prozatím v pořádku, bez žádných problémů, ale včera večer jsem začla špinit. Přitom menstruaci mám dostat až 16. 8. Čím by to mohlo být způsobeno? Není něco špatně? Děkuji za odpověď. PS: Kdyby se dostavil zápach výtoku, nebo bolesti v podbříšku, co to znamená?

Odpověď odborníka:

Občasné zašpinění se při antikoncepci může vyskytnout,kdyby se opakovalo dala by se zvážit změna preparátu,výtok i bolesti v podbřišku vyžadují gynekologické vyšetření. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: