Špinění po 7-denní pauze při braní antikoncepce

Dobrý večer, mám takový problém. Užívám antikoncepci Lyndynette 20 již šest let. Od 6.9. do 19.9. mi nastala sedmidenní pauza, kdy se většinou dostaví krvácení do tří dnů, tedy obvykle v pondělí. Krvácení se dostavilo kolem úterního dne a skončilo v pátek (aspoň jsem si myslela), jenže během dnešního dne (soboty, 13.9.) se objevilo slabé špinění, jakoby "hnědá" krev. Netušíte čím by to mohlo být? Již minulý měsíc jsem měla při pauze strašně slabé krvácení ale podle mě to bylo způsobeno vynecháním pauzy po doby dvou měsíců. Prosím o radu.

Odpověď odborníka:

Nevím jak to počítáte, od 6.9. do 19.9. není 7 dní pokud začalo krvácení 9.9 tedy 7dní je do 15.9. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: