Špinění po samovolném potratu

Dobrý den, jsou to přesně 3 měsíce, co jsem samovolně potratila (28.5.), následné dvě menstruace jsem měla pravidelně a 5-6 dní. Poslední menzes jsem měla od 16.8. - 20.8., ale bylo to hrozně slabé a od té doby špiním. Beru antikoncepci Bonadea od 16.8. předtím jsem nebrala žádnou. A mám mírné bolesti v podbřišku, řekla bych že to jsou vaječníky, stejnou ale větší bolestí trpím, když mám dostat menzes. Nemůže to být těhotenství? Nebo nějaký zánět? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Při antikoncepci není gravidita příliš pravděpodobná, menses při antikoncepci bývá normálně slabší, pro jistotu si udělejte gravitest, aby jste se zbavila obav. příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Dětská endokrinologie má svá specifika
Články: Dětská endokrinologie má svá specifika
Endokrinologie je velmi...
Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Články: Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Z bezvědomí vás vytrhne...
Zánět středního ucha
Články: Zánět středního ucha
Zánět středního ucha...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Vyšetření moči
Články: Vyšetření moči
Vyšetření moči patří mezi...
Kouření zpomaluje růst u chlapců
Články: Kouření zpomaluje růst u chlapců
Během čtyř let průměrný...
Cholesterol: nenápadný zloděj zdraví
Články: Cholesterol: nenápadný zloděj zdraví
Vysoký cholesterol navenek...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: