Špinění po skončení menstruace

Dobrý den pane doktore, chtěla bych se zeptat -menstruaci mám pravidelně -nicméně tento měsíc po skončení menstruace stále špiním -jen lehounce -spíše po utření se objeví hnědé špinění i takové tmavé nitky.Dnes je to již 14den a stále to přetrvává.Jiný problém nemám břicho nebolí,bez výtoku. Mohlo by se jednat o poruchu hormonální nebo by to mohlo být i lékama ?Brala jsem Cipralex na uzkost,lék jsem tento měsíc vysadila a také beru Letrox na št.žlázu -kde mi byla dávka naopak zvýšena z 50 na 100. U svého gynekologa jsem zatím nebyla ,ale samozřejmě pokud by to bylo stejné i příští cyklus tak pujdu. Moc děkuji za vaší odpověd.

Odpověď odborníka:

Mohlo to skutečně bát ovlivněno vašimi léky, pokud to bude záležitost jen jednoho cyklu nemusíte si dělat obavy zkuste Ascorutin 3 x2 draže,pokud by se situace opakovala i v dalším cyklu navštivte gynekologii. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: