Špinění po vysazení ha

Dobrý den, v listopadu jsem po cca 7 letech přestala užívat HA. Měsíc bylo vše v pořádku, pak se objevilo špinění, občasné krvácení, výtok, už je tomu měsíc. Menstruaci jako takovou jsem ještě neměla. Je to normální, tělo se takto vzpamatovává z šoku nebo s tím mám zajít k doktorce? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, vyčkejte ještě cca měsíc, zda se cyklus neupraví, pak případně zajděte na kontrolu. Jestliže dojde ke zhoršení obtíží, tak i dříve. Pokud jste však neměla cyklus pravidelný před nasazením antikoncepce, nelze pravidelnost očekávat ani nyní.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: