Špinění před koncem cyklu

Dobrý den, Belaru beru už více než 4 roky a teď se mi stalo, že mám ještě 5 prášků do konce a už začínám špinit, jako kdyby začínal menses. Nemáte tipy, co s tím? je pravda, že jsem v poslední době dost ve stresu, nejistota v práci, poslední ročník VŠ, nový potomek v rodině. Může to s tím souviset. A navrhujte prášky normálně dobrat a pak dát klasickou 7dní pauzu? Co Belaru beru, tak se mi toto špinění stalo max jednou na začátku užívání

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může to být vším, co jste napsala. Doužívejte tablety, udělejte 7denní pauzu a pak začněte další plato. Pokud by se vše objevilo i dlaší měsíc, navštivte gynekologa.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Záněty močových cest: zadáno pro ženy
Články: Záněty močových cest: zadáno pro ženy
Zánět močových cest je...
Otestujte své sexuální zdraví
Články: Otestujte své sexuální zdraví
Poruchy erekce nejsou nijak...
Kolonoskopie se nemusíte bát
Články: Kolonoskopie se nemusíte bát
Poslal Vás lékař na...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Šanci na vyléčení karcinomu plic zvyšují biologické léky
Články: Šanci na vyléčení karcinomu plic zvyšují biologické léky
Plicní nádory patří v naší...
STOP svědění kůže!
Články: STOP svědění kůže!
Trápí vás kopřivka či...
Akutní zánět nehtového lůžka. Jak ho rozeznat a léčit?
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: